وضعیت نامساعد 11 مجروح /
وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شهادت 27 تن از هموطنانمان در انفجارهایتروریستی پنجشنه شب در زاهدان خبر داد و گفت: 270 نفر نیز در پی انفجارهایتروریستی شب گذشته مجروح شده اند که وضعیت 11 نفر نیز بسیار وخیم است.
                                                                 

به گزارش خبرنگار مهر، مرضیه وحید دستجردی امروز جمعه در جمع خبرنگاران درحاشیه نشست هم اندیشی نقشه جامع علمی کشور با ابراز تأسف از حادثهتروریستی شب گذشته زاهدان و تسلیت شهادت جمعی از هموطنان در این حادثهگفت: 270 نفر در پی انفجارهای شب گذشته زاهدان مجروح و تا کنون 27 نفرشهید شده اند. وضعیت 11 نفر از مجروحان حادثه وخیم گزارش شده و 170 نفر تاکنون مورد عمل جراحی قرار گرفته اند و بقیه مجروحان و مصدومان حادثه درحال درمان سرپایی هستند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: در حال حاضر نیاز به خدماتپزشکی خاصی وجود ندارد و درمان مجروحان در بیمارستانهای دانشگاه علومپزشکی زاهدان ادامه دارد.
     وحیددستجردی از اعزام یک فروند هواپیمای حامل متخصصین جراحی های مختلف و ارتوپدی در نیمه شب گذشته از تهران به زاهدان خبر داد.
     دو انفجار پنجشنبه شب مقابل مسجد جامع زاهدان روی داد که بر اثر آن شماری از هموطنانمان شهید و مجروح شدند.
     
انفجاراول در محل ورودی مسجد و انفجار دوم نیز هنگام خدمت رسانی بـه مجروحـان درخیابـان آزادی جنب مسجد جامع شهر زاهدان اتفاق افتاد. امشب مراسم دعایکمیل به مناسبت میلاد امام حسین (ع) در مسجد جامع زاهدان برپا بود.

نوشته شده در تاریخ جمعه 25 تیر 1389    | توسط: mostafa    | طبقه بندی: اخبار،     | نظرات()